Meno (povinné)

  Je zakázané dávať všetko veľkým písmom, okrem značky ak ju tak používate. Nedávajte tam s.r.o. a podobné nepodstatné skratky. Vzor: Meno priezvisko, alebo Meno Priezvisko - Značka. Hudba môže použiť Meno Priezvisko - pseudonym, alebo DJ Meno Priezvisko, alebo iba meno kapely. Iné profesie ako harmonikár, klavírista zadá iba Meno Priezvisko a profesiu zadá nižšie. Pozrite sa ako to majú kolegovia na stránke.

  Profesia (povinné)

  Vyberte si profesiu. ▼

  Mesto - bydlisko (povinné)

  Zadajte iba mesto. Vzor: Žilina, alebo možete dať aj Žilina / Bratislava keď pendlujete (povinné)

  Kde pôsobím (povinné)

  Región výkonu služby (celé slovensko, kraj, mesto) Vzor: pôsobím na celom území Slovenska a EÚ, pôsobím v Nitre, pôsobím v Bratislave a v Západoslovenskom a Stredoslovenskom kraji, alebo pokiaľ ste skupina zadajte to množnom čísle pôsobíme na celom území Slovenska

  Text (povinné)

  Hlavný text o službe (minimálne 200 znakov - maximálne 600 znakov). Text bez odrážok. Dĺžku textu si skontrolujete na https://normostrana.sk/ . Je Lepšie ak je to originálny text a nekopírujete ho zo svojej stránky.

  Text, ktorý bude pre Google SEO (povinné)

  Text o službe pre SEO (max 150 znakov). SEO je optimalizácia pre vyhľadávače, zobrazuje sa pri výstupe vyhľadania. Je Lepšie ak je to originálny text.

  Kľúčové slová SEO (povinné)

  Kľúčové slová pre SEO (slová a výrazy sa zapisujú po sebe a rozdelujú sa čiarkou). Hlavne vypisujte slová, ktoré charakterizujú Vás osobne. (napríklad harmonikár, harmonika, ...)

  Web

  Web - vyplňte celú adresu aj http:// alebo https:// Vzor: https://domena.sk, alebo https://www.domena.sk

  Telefón

  Vyplňte celé tel. číslo spolu. Vzor: +421123456789

  E-mail (povinné)

  Vyplňte E‑mailová adresa Vzor: meno@domena.sk

  Facebook

  Vyplňte celú adresu k Vášmu účtu na fb aj s https:// Vzor: https://www.facebook.com/menouctu/. Ak nemáš nič nedávaj!

  Instagram

  Vyplňte celú adresu k Vášmu účtu na Instagrame aj s https:// Vzor: https://www.facebook.com/menouctu/. Ak nemáš nič nedávaj!

  Fotografie (povinné)

  Fotografie nahraj všetky v ZIP v jednom súbore. V názvoch nepoužívať diakritiku a ani veľké písmena a špeciálne znaky. Kvalitu fotografií odporúčam na 70percent JPG. Nahraj na https://www.myairbridge.com/en/ (SEND FILES VIA LINK) a vlož link.

  Budeš potrebovať 1ks hlavná fotografia ideálne portrét (pomer 1x1, rozlíšenie 1024x1024px). Názov súboru: meno-priezvisko.jpg alebo ak si kapela tak pseudonym.jpg. Fotografia nemôže obsahovať vodotlač a logo.

  Portfólio fotografií (maximálne 20ks) môže byť použitý rôzny pomer strán, rozlíčenie však nesmie presiahnúť 2048px väčšia strana. Názov súboru: meno-priezvisko-01.jpg, meno-priezvisko-02.jpg, ... alebo pseudonym-01.jpg . Prve dve daj najkrajšie do katalógu na ukážku. Fotografia môže obsahovať vodotlač, ale iba tvoju vodotlač. Platí to hlavne pre služby ako kapela a DJ, aby na svojom profile nebol kontakt na niekoho iného. Obrázky môžete dodať aj neskôr.

  Kameramani pre ukážku jedného videa nahrajte jednu fotografiu, ktorá sa zobrazí v katalógu nad fotografiou (pomer 2x1, rozlíšenie 1024x512px) Prvé zadané video sa s tým prepojí. Názov súboru: meno-priezvisko-video.jpg

  Video - linky

  Vyplňte celé linky na videa (maximálne 5ks YouTube, alebo Vimeo). Oddeliť enterom do nového riadka. Je to hlavne pre služby video a hudbu, no videa môžu pridávať aj fotografi. Kameramani musia poslať aj fotografiu prvého videa, pozri vyššie.